AKCE PRO PŘEDŠKOLÁKY

Ze zápisu...
Ve čtvrtek 6. 1. 2011 - v 15,15 hod. se koná pro předškoláky a jejich rodiče setkání s paní učitelkou z 1. třídy ZŠ Bří Čapků - Radkou Řehákovou. Uvidíte, jak jsou děti schopné reagovat na pokyn dospělé osoby, jak si poradí s krátkým testíkem, jak jsou aktivní... Zároveň si prohlédnete pomůcky používané v 1. třídě a paní učitelka zodpoví všechny vaše dotazy týkající se vstupu dětí do základní školy. Účast nutná!
V úterý 11. 1. 2011 - dopoledne - Návštěva 1. třídy na ZŠ Bří Čapků. Děti budou mít už v 7,45 hod. svačinu a v 8,30 jedeme linkovým autobusem do Úpice. V tento den jim nedávejte kombinézu na pekáčování (stačí jim bunda a kalhoty kvůli pohodlnému převlékání). Ve škole se seznámí s prostředím ZŠ, stanou se přímými účastníky vyučovací hodiny a potkají se svými staršími kamarády.
V sobotu 15. 1. 2011 - Školička na nečisto - ZŠ Bří Čapků Vás zve na Den otevřených dveří, doporučujeme se zúčastnit, nebudete litovat, je to každoročně velmi vydařená akce.
Ve čtvrtek 20. 1. 2011 - se koná zápis dětí do 1. třídy na ZŠ Bří Čapků i na ZŠ Úpice-Lány. K zápisu jsou povinni se dostavit i rodiče s dětmi, které už mají odloženou školní docházku i rodiče s dětmi, které o odkladu uvažují.