JEŽÍŠEK

Ježíšek ve školce
Čekání na Ježíška je to nejhezčí období ve školce. Připravujeme dárečky, zdobíme si třídy, zpíváme koledy a vyprávíme si o vánočních zvycích a tradicích. No a když přijdete ráno do školky a svítí tam ustrojený stromeček, to je hned radosti! Celé dopoledne jsme dokázali obdivovat krásné kouličky a objevovat nové a nové kouličky, kterých jsme si ještě nevšimli.
Po svačině dokonce zazvonil zvoneček a pod stromečkem se objevily i dárky. Takové štěstí v dětských očích se vidí snad opravdu jen o Vánocích. Podívejte se na fotografie.
Děkujeme všem sponzorům, kteří nám pomohli dětem udělat radost: pan Jansa a pan Seidel věnovali stromečky, pan Slavík sponzoroval finančně částkou 1000,- Kč, pan Křížek věnoval dřevěnou postýlku dětem pod stromek a poskytl slevu na nákup hraček, paní Havlová věnovala dětem čokoládovou kolekci, rodina Lokvencových věnovala školce relaxpasy v hodnotě 1000,- Kč, pan Bureš věnoval 1000,- Kč na nákup modelíny, pan Henny Luitikhuis podpořil školku částkou 2000,- Kč, pan Hetflejš nám bezplatně aktualizuje webové stránky. Všem sponzorům mnohokrát děkujeme, velice si Vaší pomoci vážíme.