LÁNSKÝ DESETIBOJ

Lánský desetiboj
Netradičních závodů na ZŠ Úpice-Lány se mohlo účastnit pouze 10 dětí – nebo-li dvě pětičlenná družstva. Výběr nebyl jednoduchý, ale protože jsme týden poctivě trénovali, možnost reprezentovat naši MŠ dostali ti, kteří při tréninku dosahovali nejlepších výsledků a také nezapomínali na sportovní chování.
Samotný závod se částečně konal venku, částečně v budově školy. Děti si ho opravdu užily, podávaly sportovní výkony mnohem lepší než při trénování a tak naším výsledkem bylo: Družstvo č. 1: Andrejka, Klárka, Terezka, Domča a Vojtíšek = 4. místo. Družstvo č. 2 : Sárinka, Elizabethka, Terezka M., Michalka a Karolínka = 7. místo. Závod byl napínavý a zároveň zábavný. Sílu jsme nabrali u připraveného občerstvení ve školní kuchyni, děti se vyblbly na skluzavce a navštívily kamarády v 1.A a v 1.B.
Děkujeme pořadatelům a já děkuji dětem za skvělé výkony a vzorné chování. Fotografie.
Reportáž na www.televize-js.cz.