POBYT NA HORÁCH

Penzion Hájenka
Blíží se náš pobyt na horách, nezapomeňte!
6. 5. – 8. 5. 2011 se celé rodiny z naší MŠ vypraví do Rokytnice nad Jizerou do penzionu Hájenka. Všichni účastníci se dopraví po vlastní ose. Nástup na chatu je v 16.00 hodin. Pokud pojedete již ráno, je možné auta zaparkovat a udělat si procházku, výlet nebo jen tak relaxovat na čerstvém vzduchu. Upozorňuji, že auty můžete až k chatě jet všichni, parkování je bez polatku,. Pobyt máme zajištěn bez stravy, ale na každém pokoji je vybavená kuchyňka. Také je zde možnost celodenního stravování na sousední chatě.
Program na víkend: po dohodě s vámi, bude program spíše relaxační, každá rodina si víkend užije podle svých potřeb. Kdo bude mít zájem, každé ráno budou veselé rozcvičky pod vedením rodiny Havlových. V pátek večer budeme tvořit šátky, pod vedením Jany Müllerové a krátkou scénku o Krakonošovi a sojce sehraje taťka Jirka Peterka s Dášenkou. V sobotu vás zvou učitelky na celodenní výlet na Dvoračky (asi 13 km), večer hry a malování s Alenkou Vaňkovou, v neděli dopoledne pravděpodobně jednoduché soutěže, hry nebo šipkovaná – uvidíme, jak bude Martin Křížek  připraven -:)
Kdo se chcete vykoupat v krytém bazénu, nezapomeňte si plavky. Tak teď už zbývá jen, aby vyšlo počasí. Tak šťastnou cestu a na horách na viděnou!